نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/26      13:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:637


نسخه چاپی
سارق قطعات داخلی خودرو در بابل دستگیر شد
گروه استان ها- مازندران- جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری سارق اموال و قطعات داخلی خودرو با 31 فقره سرقت در شهرستان بابل خبر، داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"حسن مفخمی شهرستانی" درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال و قطعات داخلی خودرو در شهرستان بابل، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان، قرار گرفت .

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: در اجرای این ماموریت، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی بابل با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه، سارق را شناسایی کردند .

سرهنگ مفخمی،خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی، عوامل پلیس آگاهی با همکاری ماموران پاسگاه انتظامی "حیدر کلا" بابل در عملیاتی ضربتی متهم را دستگیر کردند .

وی، همچنین اظهار داشت: متهم در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 31 فقره سرقت اموال و قطعات داخلی خودروها در این شهرستان اعتراف کرد .

مفخمی شهرستانی از تشکیل پرونده مقدماتی و معرفی متهم به مرجع قضائی خبر داد و به رانندگان و مالکان خودروها توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و تجهیز خودروی خود به سیستم های ایمنی و بازدارنده نظیر دزدگیر و قفل پدال، از پارک آن در محیط های تاریک و فاقد روشنایی مناسب خودداری کنند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون