نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/26      13:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:424


نسخه چاپی
اعتراف معتاد سابقه دار به 25 فقره سرقت
گروه استان ها ـ سمنان ـ رئيس پليس آگاهي استان از اعتراف معتاد سابقه دار به 25 فقره سرقت منزل و اماكن خصوصي در شهرستان شاهرود خبرداد.

سرهنگ "رضا بینقی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، وقوع سرقت به ویژه از نوع خرد آن را موجب ایجاد جو و فضای ناامنی و در پی آن نارضایتی عمومی دانست و تاکیدکرد: در سال جاری و در قالب قرارگاه مبارزه با سرقت، برنامه ها و اقدامات متنوعی برای پیشگیری از سرقت و برخورد قاطع با سارقان پیش بینی شده که برخی در دست اجراست و برخی نیز در آینده اجرایی خواهدشد.

وی با بیان این که در این قرارگاه سرقت های سطح استان با حساسیت بالا و به دقت مورد بررسی کارشناسان و کارآگاهان پلیس آگاهی قرارمی گیرد از دستگیری معتاد سابقه داری در شاهرود خبرداد که به 25 فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کرده است.

بینقی به تعقیب و مراقبت های شبانه روزي پلیس و کارآگاهان مبارزه با سرقت شاهرود برای دستگیری سارقان اشاره کرد و گفت: در اثنای بررسی ها گزارشی مبنی بر یک درگیری به پلیس اعلام شد که ماموران بی درنگ به محل اعزام شدند.

این مسئول انتظامی افزود: متهم مورد نظر سارق سابقه دار و معتادی بود که در بازجویی ها به 25 فقره سرقت شامل 10 فقره سرقت منزل و 15 فقره اماکن خصوصی اعتراف کرد.

به گفته سرهنگ بینقی، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر همدستان سارق همچنان ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان سمنان تامین هزینه های ناشی از اعتیاد به موادمخدر را انگیزه سارق اعلام و تاکیدکرد: در بیشتر موارد، سرقت های خرد توسط معتادان خرده پایی انجام می شود که برای خرید اندکی موادمخدر به اموال مردم دستبرد می زنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون