نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/28      8:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:164


نسخه چاپی
کشف کود شیمیایی قاچاق در فریدونکنار
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از کشف 15تن کود شیمیایی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 850 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "غلامحسین رمضان نژاد" در تشریح این خبر، گفت : در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پي کسب خبری مبنی بر اين که فردی در شهرستان در خرید و فروش انواع کود شیمیایی قاچاق فعالیت دارد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار، تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی متهم را شناسایی کردند .

سرهنگ رمضان نژاد، خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی ، ماموران با شناسایی محل دپوی کودهای قاچاق توسط متهم، در بازرسی از آن 15 هزار و 300 کیلوگرم کود شیمیایی قاچاق و فاقد مجوز حمل و توزیع کشف کردند.

سرهنگ رمضان نژاد، اظهار داشت: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی کودهای کشف شده بالغ بر یک میلیارد و 850 میلیون ریال برآورد شده است .

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار در خاتمه، افزود: کالای کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون