نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/28      11:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:502


نسخه چاپی
حریق در خودروی حامل سوخت قاچاق
گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی شهرستان قاین از آتش گرفتن خودروي حامل سوخت قاچاق و قربانی شدن راننده و سرنشین آن خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "محمود زال بیگی" در تشريح اين خبر گفت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی و آتش سوزی خودرو در محور"زیرکوه- قاین" بلافاصله نیروهای امدادی و مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند خودروی پژو 405 پس از خروج از مسیر و برخورد با خاکریز کنار جاده دچار حریق شده و آتش گرفته است که متأسفانه راننده و سرنشين خودرو در اثر آن جان باختند.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین افزود: در بررسی های میدانی مأموران مشخص شد، خودروی پژو حاوی سوخت قاچاق بوده است که بنا بر نظر اولیه كارشناسان پليس راه، علت اين حادثه بی احتیاطی و عدم توجه به جلو از جانب راننده خودرو اعلام و حمل غیر مجاز سوخت علت حریق آن تشخیص داده شد.

سرهنگ زال بیگی با اشاره به این که اثرات جبران ناپذیر قاچاق به بدنه پنهان اقتصادی تا سالیان متمادی بر جای می ماند، خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا یکی از اصلی ترین ماموریت های ناجا در این برهه خاص اقتصادی است و نظارت مستمر بر جایگاه های عرضه سوخت می تواند تا حدود زیادی از قاچاق فرآورده های نفتی جلوگیری کند.

وی ضمن تاکيد بر عزم پليس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده هاي نفتي و سرمایه های ملی از مردم خواست در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طريق تلفن 110 به پليس گزارش کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون