نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/28      11:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:199


نسخه چاپی
ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت
گروه ناجا-معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت خبر داد.

سرهنگ "نجف حمیدزاده"  در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح تسهیلات تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت اظهارکرد: مشمولانی که تمایل دارند  زودتر از تاریخ درج شده در برگ آماده به خدمت،وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند،می توانند تا بیست روز قبل از موعد اعزام به خدمت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) اقدام کنند.

وی با بیان اینکه ارائه درخواست تمدید،تنها برای یکبار امکان پذیراست، افزود: مشمولانی که دارای معاذیر موجه از قبیل بیماری مشمول،فوت بستگان درجه یک مشمول،وقوع سیل و بلایای طبیعی،استخدام قطعی در نیروهای مسلح و... بوده و به همین سبب توان حضوردر موعد تعیین شده برای اعزام به خدمت را ندارند؛می توانند با ارائه مدارک مربوطه به دفاتر( پلیس+10 ) یا مراجعه  از تسهیلات در نظر گرفته  بهره مند شوند.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی گفت:متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ،سامانه تلفن گویا به شماره 096480 از قوانین و مقررات مربوطه مطلع شوند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون