نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/29      9:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:180


نسخه چاپی
کشف لامپ های قاچاق از انبار یک شرکت صنعتی
گروه استان ها - مرکزی - فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از کشف 10 هزار و 787 لامپ خارجی قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 500 میلیون ریال از انبار یک شرکت صنعتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا روشندل " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: در تداوم طرح هاي مبارزه هدفمند با قاچاق كالا به عنوان یک پدیده شوم اقتصادی و حمایت از تولید ملی، با کسب خبري مبني بر دپوي کالاي قاچاق در انبارهای یک شرکت صنعتی در شهرستان زرندیه، رسيدگي به موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز آگاهي این شهرستان قرارگرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتي و نامحسوس، مکان مورد نظر شناسايي  و پس از کسب مجوز قضائي مورد بازرسي قرار گرفت.

وي خاطر نشان کرد: در بازرسي از انبار این شرکت، 10 هزار و 787 لامپ قاچاق کشف شد که برابر اعلام کارشناسان مربوطه، ارزش تقریبی کالاهاي مکشوفه یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه یادآور شد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشكيل پرونده به دستگاه قضائی معرفي شد.

سرهنگ روشندل در پایان افزود: با توجه به این که کالای قاچاق به عنوان یکی از معضلات مهم در چرخه اقتصاد کشور به شمار رفته و پیامدهای منفی بسیاری را برای تولید ملی در پی خواهد داشت، پلیس همواره بدون اغماض با قاچاقچیان اقتصادی برخورد و عرصه را بر آنان تنگ خواهد کرد.

وي تاكيد كرد: شهروندان نیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مجرمانه، موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون