نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/29      10:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:192


نسخه چاپی
قدردانی امام جمعه ایلام از پلیس فتا/ تاکید بر ضرورت برگزاری کلاس‌های آموزش همگانی
گروه استان ها – ایلام- نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام با تقدیر از عملکرد پلیس فتا، بربرگزاری کلاس‌های آموزش همگانی با موضوع تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام"اله نور کریمی تبار" در دیدار با کارکنان پلیس فتا انتظامی استان ایلام با اشاره به جایگاه و موقعیت کارکنان پلیس فتا در مواجهه با جرایم مختلف فضای مجازی اظهار داشت: کارکنان پلیس فتا باید نسبت به خطرات و تهدیدات پیش روی خود حین انجام مأموریت‌های محوله آگاهی کامل داشته باشند و با رعایت حدود شرعی و حقوق شهروندی با مجرمان سایبری مقابله کنند.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه بر ضرورت برگزاری کلاس‌های آموزشی برای عموم مردم با موضوع تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی تأکید کرد و گفت: امید است کارکنان پلیس فتا با تعامل مطلوب و هرچه بیشتر با نهادهای مختلف در راستای آموزش و فرهنگ سازی مطلوب ،جرایم این حوزه را به حداقل برسانند.

سرهنگ "علی جمالی" رئیس پلیس فتا ایلام نیز در ابتدای این دیدار به تشریح شرح وظایف و رویکردهای مختلف پلیس فتا پرداخت و اشاره ای هم به عملکرد پلیس فتا در چند سال اخیر داشت.

رئیس پلیس فتا ایلام در ادامه با بیان اینکه مجموعه این پلیس، گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند، اعلام داشت: پلیس فتا با تمام توان و امکانات بیش از پیش در خط مقدم شناسایی مجرمان حوزه فضای مجازی آماده اجرای ماموریت‌های محوله است.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون