نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/29      10:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:480


نسخه چاپی
برخورد سواري پرايد با عابرپياده
گروه استان‌ ها - گيلان - رئيس پليس راه استان گفت: بر اثر برخورد سواری پراید با عابرپیاده در محور فرعی " چمخاله - لنگرود " 2 نفر كشته و يك تن مجروح شد.

سرهنگ " حسین محمدپور " در گفت ‌و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف فوتی در محور فرعی " چمخاله - لنگرود " نرسیده به خیابان سلطان مرادی بلافاصله ماموران انتظامي به محل حادثه اعزام شدند.

اين مقام انتظامي افزود: با حضور ماموران پليس و تيم‌هاي امدادي در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه خودرو سواری پراید که از محور فرعی چمخاله به لنگرود در حال تردد بود با یک عابرپیاده برخورد كرده است.

وي ادامه داد: در این حادثه خودرو پراید پس از برخورد با عابرپیاده از مسیر  منحرف و به دیوار کارگاه بلوک‌سازی برخورد مي‌كند.

سرهنگ محمدپور با اشاره به اينكه در این حادثه عابرپیاده كه جوانی23 ساله بود در دم فوت كرده است تصريح كرد: راننده 20 ساله و سرنشین 19 ساله پراید به شدت مجروح و به بیمارستان انتقال داده شدند که راننده در بیمارستان فوت كرد.

اين مقام انتظامي گفت: کارشناسان پليس راه علت وقوع اين حادثه را بی‌احتیاطی راننده  پراید به علت عدم توجه به جلو اعلام کردند.

رئيس پليس راه استان گيلان در پايان به کلیه رانندگان توصیه كرد: با دقت و تمرکز بالا و سرعت مطمئنه رانندگی كنند تا بتوانند در مواقع اضطراری عکس‌العمل مناسب داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون