نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/29      14:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:407


نسخه چاپی
اولویت مرزبانی؛ اشاعه فرهنگ سازمانی در تراز انقلاب اسلامی است
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: آموزش های مرزبانی با رویکرد مثبت گرایی و اشاعه فرهنگ سازمانی در تراز انقلاب اسلامی از اولویت های مهم سال جاری در مرزبانی است.
 


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در جلسه کمیسیون آموزشی که با حضور فرماندهان و مربیان مرکز آموزش مرزبانی شهید رجایی کرمانشاه برگزار شد، گفت: اولویت اصلی و مهم مراکز آموزشی مرزبانی در سال جدید، تلاش در جهت پایه ریزی و اشاعه فرهنگ سازمانی مرزبانی در تراز انقلاب اسلامی ایران است بنابراین باید در بین کارکنان، فراگیران و فرماندهان، مقوله اعتمادسازی و ایثارگری جاری شود و در کنار تمام آموزش های نظامی و رزمی، موارد فرهنگی نیز مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اهمیت آموزه های دینی و اعتقادی، افزود: فرهنگ سازمانی باید مطابق با ارزش های انقلاب، ادبیات اسلامی و آموزه‌های دینی و اعتقادی باشد چراکه برکاتی همچون روحیه ایثارگری، جهاد، شهادت طلبی و انفاق را به همراه دارد؛ از سویی اصل انقلاب اسلامی ایران نیز برای تحقق همین اهداف شکل گرفته و محور این انقلاب پر برکت ولایت فقیه است.

فرمانده مرزبانی ناجا تاکید کرد: فراگیر شدن فرهنگ سازمانی به طور گسترده، نیازمند تلاش شبانه روزی همه متصدیان مربوطه است تا در فراگیران نهادینه شود.

سردار رضایی با اشاره به نقش مهم فرماندهان در تربیت مرزبانان آینده جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: هر کدام از شما کارکنان، پادگانی برای سربازان و همچنین الگو و مربی هستید و ترویج سیمای صالحان که اصل مهمی در ارائه فرهنگ انقلابی و اسلامی است باید در مراکز آموزشی به یک اصل تبدیل شود بنابراین در سال جاری فرهنگ سازمانی را نیز بیش از گذشته باید تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه اخلاق، احکام، اصول اعتقادی و نشاط اسلامی از مواردی است که باید به آن توجه کرد، افزود: اقامه نماز شب، دائم الوضو بودن و ... باید در فراگیران نهادینه شود.

فرمانده مرزبانی ناجا در پایان عنوان کرد: آموزش های مرزبانی با رویکرد مثبت گرایی و اشاعه فرهنگ سازمانی در تراز انقلاب اسلامی از اولویت های مهم سال جاری در مرزبانی است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون