نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/29      16:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:285


نسخه چاپی
دست رد به رشوه 100 ميليون ریالی
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامي استان از صحت عمل و رد رشوه 100 ميليون ريالي ماموران وظيفه‌ شناس در شهرستان "گرگان" خبر داد.

سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت‌ وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح این خبر گفت: ماموران کلانتری 14 جلین شهرستان گرگان پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی موفق به شناسایی و دستگیری یکی از سوداگران مرگ شده و در بازرسی از وی 60 گرم شیشه کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: یکی از اقوام متهم پس از اطلاع از دستگیری وی، از طرق مختلف قصد نفوذ به مأموران را داشته و از آنان درخواست می کند مواد مخدر مکشوفه را منهدم کرده و برای تطمیع ماموران، مبادرت به پرداخت رشوه 100 میلیون ریالی می کند.

سردار جاویدان ابراز داشت: ماموران وظيفه شناس ضمن امتناع از قبول رشوه، مراتب را صورتجلسه كرده و متهم نيز با تشكيل پرونده براي انجام مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفی شد.

فرمانده انتظامي استان گلستان در پايان با اشاره به تقدیر از ماموران وظیفه شناس به خاطر صداقت در انجام امور محوله، خاطرنشان كرد: روحیه قناعت، اخلاص و مناعت طبع از ویژگی های کارکنان پلیس در نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و نیروی انتظامی با مجرمان و مخلان نظم و امنیت جامعه قاطعانه و برابر قانون برخورد خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون