نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/29      16:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:394


نسخه چاپی
کشف داروهای گیاهی قاچاق از مخفیگاه داروساز قلابی
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از دستگیری فردی که اقدام به تولید و ساخت داروهای خارجی غیرمجاز می کرد و کشف محموله بزرگ داروهای گیاهی خارجی قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال از مخفیگاه وی خبر داد.

سرهنگ "حسن نیکبخت" با اعلام این خبر به خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان "فلاورجان" در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در منزل خود اقدام به نگهداری، تولید و ساخت داروهای غیر مجاز می کند، تحقیقات در این خصوص را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی های لازم با اخذ مجوز مقام قضائی به محل اعزام شدند. در این هنگام متهم با مشاهده ماموران قصد فرار داشت که با هوشیاری و اقدام سریع ماموران پلیس دستگیر شد.

سرهنگ نیکبخت اظهار داشت: در بازرسی صورت گرفته از منزل متهم، محموله بزرگی شامل داروهای گیاهی و اقلام ديگر نظیر قهوه و مواد دارویی خارجی قاچاق کشف شد که ارزش آنها برابر اعلام کارشناسان مربوطه بالغ بر 20 میلیارد ریال است.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان با بیان اینکه متهم با توجه به عدم رعايت موازين علمي و بهداشتي و هيچ گونه كنترل و نظارتی اقدام به ساخت و توليد داروهاي متفاوت مي کرده عنوان داشت: با اعترافات این دکتر قلابی یک کارگاه تولید داروی متعلق به وی در شهرستان مبارکه هم شناسایی و کلیه تجهیزات آن توقیف و محل نیز با حکم مقام قضائی پلمب شد.

سرهنگ نیکبخت  از کشف حجم وسیعی از داروهای خارجی غیر مجاز در این کارگاه خبر داد و گفت: در این خصوص پرونده تشکیل شده و تحقیقات تکمیلی توسط کارآگاهان اداره پلیس آگاهی و کارشناسان اداره بهداشت کماکان ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون