نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/29      16:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:268


نسخه چاپی
2کشته و یک مصدوم در حادثه رانندگی"بهشهر"
گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی شهرستان "بهشهر" از برخورد یک خودروی پراید با 2 موتور سیکلت با 2 کشته و یک مصدوم در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ " ابراهیم شجاعی " در تشریح این خبر ، گفت : در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور اصلی شهرستان "بهشهر"، بلافاصله ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی این فرماندهی به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، افزود: در این حادثه که بر اثر برخورد یک خودروی پراید با 2 موتور سیکلت به وقوع پیوست، راکبان موتور سیکلت ها به شدت مجروح شدند .

وی با اشاره به اینکه یکی ازمصدومان این حادثه در صحنه تصادف جان باخت، گفت: 2 مصدوم دیگر این حادثه توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند که یکی دیگر از مصدومان این حادثه نیزبه علت شدت جراحات وارده حین انتقال به بیمارستان جان باخت .

سرهنگ شجاعی در خاتمه با بیان این که علت تامه این حادثه در دست بررسی است، به کلیه رانندگان وسائط نقلیه توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب زدگی و رعایت حق تقدم عبور، ضمن نمایش فرهنگ اجتماعی خود، ضریب ایمنی را بالا برده تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون