نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/29      16:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:392


نسخه چاپی
پيشگيري از سرقت بايد مشارکت اجتماعي را به دنبال داشته باشد
گروه استان ها- همدان- فرمانده انتظامي استان گفت: پيشگيري از سرقت بايد هدفمند و جلب مشارکت اجتماعي را به دنبال داشته باشد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس سردار "کامرانی صالح"  صبح امروز در قرارگاه مبارزه با سرقت پلیس استان  مبارزه با سارقان و كاهش وقوع سرقت را از اولويت هاي پلیس استان عنوان كرد.

وي ادامه داد: براي پيشگيري و مهار سرقت لازم است از امكانات، ظرفيت ها و پتانسيل موجود در پليس هاي تخصصي و ساير واحدهاي انتظامي و همچنين همكاري و همياري ساير سازمان ها و نهادها و نگهبان محلات بهره گيري كرد.

اين مقام ارشد انتظامي هدف از تشكيل قرارگاه مركزي مبارزه با سرقت را مديريت و مهار و كاهش سرقت عنوان كرد و بيان داشت: اين هدف مي بايست علاوه بر ارتقاء امنيت و احساس امنيت، افزايش سرمايه اجتماعي كه همان اعتماد مردمي است را نيز در استان ارتقاء دهد.

به گفته وي در اين قرارگاه كليه جرایم سرقت استان و شهرستان ها با توجه به جغرافياي جرم به دقت مورد تجزيه و تحليل قرار مي گيرد و مي تواند نقشه راه كليه يگان ها در جهت رسيدن به اهداف سازماني و كسب موفقيت بيشتر در ماموريت هاي پليس باشد .

وي افزود: براي دستيابي به امنيت اجتماعي مطلوب در جامعه، جدي گرفتن مشاركت مردمي بسيار مهم است.

سردار کامرانی صالح تصريح كرد: يكي از اولويت‌هاي قرارگاه مبارزه با سرقت، برنامه‌ريزي و مديريت جرم و تلاش براي كاهش وقوع سرقت و برنامه‌ريزي براي شناسايي و دستگيري سريع مجرمان پس از وقوع سرقت است.

فرمانده انتظامي همدان در پايان ابراز كرد: آموزش همگاني به شهروندان و اهتمام ويژه فرماندهان و مديران انتظامي استان در خصوص اين موضوع، همراهي مردم را با پليس افزايش داده تا شاهد برقراري امنيت اجتماعي در جامعه باشيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون