نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/29      16:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:175


نسخه چاپی
کشف 2 تن و 293 کیلوگرم مواد افیونی در غرب استان تهران
گروه استان ها- غرب استان تهران- فرمانده انتظامی استان از کشف 2 تن و 293کیلوگرم مواد افیونی و دستگیری 4 سوداگر مرگ ، طی دو عملیات جداگانه خبر داد.

سردار "محسن خانچرلي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه 2 سوداگر مرگ قصد توزیع محموله موادمخدر دپو شده در شهرستان شهریار را دارند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، محل دپو موادمخدر را دراین شهرستان شناسایی و پس از هماهنگی قضائی به محل اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در این عملیات، سوداگران مرگ با مشاهده پلیس به سوی آنها تیراندازی کردند که پس از مواجه با آتش پرحجم ماموران، خود را تسلیم قانون کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به دستگیری 2 قاچاقچی موادمخدر گفت: در بازرسی از مخفیگاه سوداگران مرگ، یک تن و 486 کیلوگرم تریاک و 56 کیلو مرفین کشف و 4 خودرو نیز توقیف شد.

سردار خانچرلی به عملیات دیگر پلیس استان اشاره و بیان کرد: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر پس از کسب اطلاعاتی مبنی بر انتقال مواد مخدر در جاده "رباط کریم – شهریار" به منظور پایش، به محور مزبور اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته، خودرو حامل موادمخدر که یک دستگاه پیکان وانت بود، شناسایی که طی عملیات تعقیب و گریز پلیس ، خودرو توقیف و 2 قاچاقچی نیز دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ماموران در بازرسی از قسمت بار خودرو 464 کيلو و 200 گرم ترياک، 58 کيلوگرم هروئين، 155 کيلوگرم حشيش، 39 کيلوگرم مرفين و 34 کيلو و 865گرم شيشه کشف کردند.

سردار خانچرلی با بیان اینکه در این دو عملیات، در مجموع 2 تن و 293 کیلوگرم مواد مخدر کشف و همچنین 5 دستگاه خودرو از قاچاقچیان توقیف شد، گفت: هر 4 سوداگر مرگ دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون