نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/30      9:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:171


نسخه چاپی
رفاه مرزبانان در مرزها از ضروریات است/ ایجاد شهرک‌های مسکونی در شهرهای مرزی/لزوم ساماندهی پایانه مرزی مهران
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزبانان مدت های طولانی در کنار خانواده خود حضور ندارند بنابراین لازم است رفاه مرزبانان در مرزها بیشتر شود و برای رفاه حال خانواده و فرزندان شهرک های مسکونی در نزدیکی محل کار آنان ایجاد شود.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در کمیسیون اطلاعات و عملیات مرزبانی استان ایلام با اشاره به کنگره عظیم پیاده روی اربعین حسینی (ع) در شهر مرزی مهران گفت: بسیار لذت بخش است که هر سال میلیون ها زائر امام حسین (ع) در ایام اربعین حسینی به مرز مهران می آیند و افرادی که در مرزها هستند شبانه روزی به زائران خدمتگزاری می کنند و این امر پسندیده ای است و از این جهت خوشنود هستیم که به استان ایلام سفر کنیم.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه ملی مرز و مرزبانی اشاره کرد و ادامه داد: مرزهای ایران اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و لازم است مسئولان و فرماندهان با جدیت به مشکلات مرزها رسیدگی کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا تاکید کرد: مرزبانان مدت های طولانی در کنار خانواده خود حضور ندارند بنابراین لازم است رفاه مرزبانان در مرزها بیشتر شود و  برای رفاه حال خانواده و فرزندان شهرک های مسکونی در نزدیکی محل کار آنان ایجاد شود.

سردار رضایی با اشاره به نامگذاری سال 98 از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال "رونق تولید" عنوان کرد: وظیفه ما برای تحقق شعار سال، مبارزه جدی با قاچاق است و این موضوع باید در دستور کار مرزبانان قرار گیرد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به ساماندهی پایانه مرزی مهران تاکید کرد: بحمداله در سطح ملی تصمیمات مطلوبی برای ساماندهی پایانه مرزی مهران گرفته شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون