نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/30      10:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:288


نسخه چاپی
عفاف و حجاب گامی مهم در تولید فرهنگ اجتماعی
گروه استان ها – هرمزگان - سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رودان حجاب و عفاف را گامی مهم در تولید فرهنگ اجتماعی دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رمضان شهریاری" با اشاره به اینکه عفاف و حجاب در حقیقت یک اصل مهم در نظارت همگانی برای اداره امور است، گفت : آحاد جامعه در برابر ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی مسئول و پاسخگو هستند.

وی با بیان اینکه همه افراد در هر حوزه ای با توجه به مسئولیتی که دارند، باید به وظیفه قانونی، دینی و شرعی خود عمل کنند، اظهار داشت : همه مردم و مسئولان باید به مسئله حجاب ایمان داشته باشند.

این مسئول انتظامی با تأکید بر کنترل و نظارت بیشتر مسئولان و ناظران بر رعایت حجاب و عفاف کارکنان در محیط اداری و جامعه ، خاطر نشان کرد: بی شک کنترل و نظارت کارکنان و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در بین آنها در ارتقاء این فرهنگ در خانواده ها و جامعه موثر و حائز اهمیت است.

سرهنگ شهریاری با بیان اینکه امروز امر به معروف و نهی از منکر در جامعه واجب فراموش شده است، اذعان کرد: باید با استفاده از همه ظرفیت ها نسبت به ترویج و احیای این فریضه الهی و امر حجاب و عفاف که در حقیقت یک اصل مهم در نظارت همگانی برای اداره امور جامعه است، تلاش کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان رودان با تأکید بر اهمیت کنترل فضای مجازی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی که عنوان مهمی در توسعه و شکل گیری بدحجابی در جامعه است، تصریح کرد: ما با حجم عظیمی از توطئه های دشمن مواجه هستیم که باورها و اعتقادات مردمی را با فضای مجازی و شکل گیری بدحجابی مورد هدف قرار داده است.

رمضان شهریاری در پایان ضمن قدردانی از زحمات معاونت اجتماعی شهرستان در برگزاری جلسات آموزشی با موضوعات فضای مجازی، آسیب های اجتماعی در جوامع هدف بخصوص دانش آموزان و مساجد سطح شهرستان، گفت: سایر معاونت های اجرایی نیز باید همگام با این معاونت در بحث عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر بیش از پیش فعال باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون