نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/30      11:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:273


نسخه چاپی
نجات پسر بچه 3 ساله از مرگ
گروه استان ها – خراسان رضوی – فرمانده انتظامی شهرستان فریمان گفت: با اقدام شجاعانه 2 تن از ماموران انتظامی این شهرستان، پسر بچه 3 ساله که در رودخانه پشت سد افتاده بود از مرگ حتمي نجات يافت.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" جواد خرسند" گفت: در پی گزارش شهروندان مبني بر اين كه یک پسر بچه 3 ساله در رودخانه بزرگ پشت سد فریمان به درون آب افتاده است، بلافاصله گشت کلانتری مرکزی به محل اعزام شد.

وي افزود: به محض رسیدن ماموران به محل، مشاهده شد که پسر بچه 3 ساله در حال غرق شدن است كه بلافاصله سروان جهان مهین و سروان افتاده عرب با فداكاري و از خودگذشتگي به طوري كه غرق شدن ماموران نيز متصور بود براي نجات جان پسربچه، خود را به آب پشت سد انداخته و با اقدامي شجاعانه و مهارت خاص وي را به حاشيه رودخانه رسانده و با انجام كمك هاي اوليه این کودک را از مرگ حتمي نجات دادند.

سرهنگ خرسند با بيان اينكه این کودک پس از نجات از مرگ حتمي به آغوش خانواده بازگشت عنوان داشت: در اين حادثه كه با موجي از شادماني همراه بود خانواده اين پسر بچه از اقدام شجاعانه اين ماموران وظيفه شناس پليس تقدير كردند.

فرمانده انتظامي شهرستان فریمان گفت: اين اقدام شايسته ماموران وظيفه شناس کلانتری مرکزی و پلیس فتا، نشان از روحيه ايثارگري پليس نسبت به شهروندان است و نيروي انتظامي به داشتن چنين نيروهاي متعهدي به خود مي بالد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون