نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/30      12:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:130


نسخه چاپی
جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا:
نيروي انتظامي پيشگام تأمين امنيت اجتماعی است
گروه ناجا - جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: همه تلاش ما بر این است که در ایران اسلامی محيطي با امنيت پايدار را براي مردم ایجاد کنیم تا در سايه اين نعمت بزرگ اهداف جامعه نیز محقق شود.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حبیب اله جان‌نثاری" در بازدید از پاسگاه ها و کلانتری های شهرستان مهران با اشاره به اینکه حضور در مرز مستلزم عشق و ایمان قلبی است، گفت: فردی که در گرما و سرما حضور در آخرین نقطه های صفر مرزی را قبول می کند از عشق به میهن و نظام برخوردار است و خدمت در مناطق مرزی را با همه سختی هایش و با تمام وجود پذیرفته است.

وی نيروي انتظامي را سازماني پيشگام در تأمين امنيت اجتماعی در جامعه اسلامی عنوان کرد و افزود: همه تلاش ما بر این است که در ایران اسلامی محيطي با امنيت پايدار را براي مردم ایجاد کنیم تا در سايه اين نعمت بزرگ اهداف جامعه نیز محقق شود و در اجرايي کردن اين مهم با مخلان امنيت و هنجارشکنان برخورد می کنیم.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا يکي از پايه‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي را فعاليت‌هاي انتظامي دانست و یادآور شد:‌ انجام مأموريت‌هاي انتظامي در کشور بر عهده نيروي انتظامي است بر اين اساس تقويت نيروي انتظامي تقويت امنیت ملي را می طلبد و هرگونه تضعيف در این خصوص بی تردید اثري سوء بر امنيت ملي گذاشته و مشکلاتي را براي نظام به وجود می آورد.

سردار جان نثاری با اشاره به حساسيت و اهميت خدمت در كلانتري ها و پاسگاه هاي مرزی یادآور شد: اهميت نقش کلانتري ها و پاسگاه هاي انتظامي در راستاي اجراي مأموريت هاي حساس ناجا از يک سو و تغيير رويکرد نیروی انتظامی از تهديد محوري به جامعه محوري بسیار پررنگ تر شده است .

این مقام ارشد انتظامی در ادامه مهمترین شاخصه امنیت و آرامش پلیس را داشتن روحیه جهادی و کار برای رضایت خداوند دانست و تصریح کرد: بزرگترين عبادت در جمهوري اسلامي خدمت به مردم و بزرگترين افتخار براي پليس، عشق به ولايت فقيه و خدمت بي منت و صادقانه به مردم است.

سردارجان نثاری همچنین عنوان کرد: پلیس از جايگاه بالايي در نظام مقدس جمهوري اسلامي برخوردار است و آنچه كه امروز در نيروي انتظامي به آن نياز داريد پيروي مطلق از فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون