نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/30      12:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:460


نسخه چاپی
کشف کالای قاچاق در قم
گروه استان ها - قم – فرمانده انتظامی استان از کشف کپسول های پر شده از گاز کولر به ارزش حدود 4 میلیارد ریال از یک "تانکر سوخت" در استان خبر داد.
 

 سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با تمرکز اقدامات ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان، مشخص شد فردی قصد دارد محموله قابل توجهی کالای قاچاق را با یک کامیون "تانکر دار سوخت" از استان قم عبور دهد که بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران اين پليس قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه با هماهنگی مقام قضائی، ماموران محورهای مواصلاتي را تحت کنترل قرار دادند و موفق شدند کامیون موصوف را شناسايي و راننده را دستگیر کنند.

سردار آقاخانی ادامه داد: ماموران برای بررسی دقیق تر خودروی مذکور را به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان منتقل کردند و در ابتدا راننده اظهار داشته که حامل بار "روغن سوخته" در حدود 10 هزار لیتر  از یکی از استان های جنوبی کشور به مقصد "تهران" بوده است اما با هوشیاری ماموران و پس از مطابقت با اسناد ارائه شده، محموله قاچاق دیگری از خودرو کشف شد.

وی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از کامیون مذکور444 کپسول پرشده از گاز کولر در یک یخچال جاساز را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان قم ارزش ریالی کالای قاچاق را 3 میلیارد و 550 میلیون ریال اعلام و بیان داشت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم نیز  به مرجع قضائی استان معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون