نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/30      13:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:519


نسخه چاپی
انهدام باند سرقت خودرو و تجهیزات داخل خودرو درکرج
گروه استان ها-البرز- با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان ،اعضای باند سارقان حرفه ای تجهیزات داخل خودرو و خودرو در کرج دستگیرشدند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "محمد نادربیگی" رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و داخل خودرو درمناطق مختلف شهرستان کرج، موضوع به صورت ویژه دردستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرارگرفت.

وی اضافه کرد: ماموران گشت کلانتری 32 حصارک حین ماموریت، به 2 سرنشین یک خودروی پراید مظنون شده و پس از استعلام از شماره پلاک  مشخص شد سرقتی است .

این مقام انتظامی افزود : ماموران بلافاصله دستور توقف خودرو را صادر کردند که راننده به محض مشاهده ماموران به سرعت خود افزوده و اقدام به فرار کرد که پس از دقایقی تعقیب و گریز ، خودرو متوقف و هر 2 سرنشین آن دستگیر شدند .

وی خاطرنشان کرد : متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی های اولیه به 50 فقره سرقت خودرو و تجهیزات داخل خودرو با مشارکت یک خانم اعتراف کردند که ازمجموع سرقت های انجام شده 16 فقره سرقت خودرو و بقیه تجهیزات داخل خودرو بوده است.

سرهنگ نادربیگی بیان داشت: با راهنمایی متهمان دستگیر شده و اقدامات پلیسی ، نامبرده در یک عملیات غافلگیرانه، دستگیر و از منزل وی مقادیری تجهیزات سرقتی داخل خودرو کشف شد.

وی درخصوص شیوه سرقت ها گفت: سارقان پس از سرقت خودرو ، تجهیزات آن را به سرقت برده و آن را در حاشیه شهر رها می کردند .

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان این که تاکنون 30 مال باخته شناسایی شدند گفت : تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.

سرهنگ نادربیگی از شهروندان خواست :خودرو خود را به وسایل ایمنی همچون قفل فرمان ، قفل پدال و دزدگیر مجهز کرده و از پارکینگ های مطمئن برای توقف خودروها استفاده کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون