نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/30      14:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:115


نسخه چاپی
کشف ۱۳ میلیارد تومان کالای قاچاق در تهران
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس پایتخت از برخورد پلیس آگاهی تهران بزرگ با ۱۸ مرکز دپو کالا و کشف 13 میلیارد تومان کالای قاچاق خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی"، در حاشیه اجرای طرح برخورد با قاچاق کالا، اظهار داشت: در سال رونق تولید وظیفه همه دستگاه‌ ها این است که در حد توان و اختیارات و وظایفی که دارند در این مسیر حرکت کنند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه همکارانم در ۷۲ ساعت گذشته در اداره مبارزه با قاچاق کالا طرح برخورد با قاچاق را اجرا کرده اند، گفت: در همین راستا ۱۸ مرکز دپو کالای قاچاق در تهران شناسایی و کشف شد.

وی، ارزش ریالی اقلام مکشوفه را بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: هزاران قلم انواع کالای قاچاق شامل پارچه، پوشاک و ... از این مراکز کشف شده است.

سردار رحیمی با تأکید بر اینکه پلیس با جدیت با قاچاقچیان برخورد می‌کند افزود: وظیفه پلیس حمایت از تولیدکنندگان و کارگران زحمتکش است که در مسیر روند تولید فعالیت می‌کنند و طبیعتاً اجازه نخواهیم داد تا افراد سودجو فضا را برای فعالیت این عزیزان ناامن کرده و سبب ضربه اقتصادی به کارگاه‌ها و تولیدات داخلی شوند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون