نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/30      14:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:810


نسخه چاپی
" سپهری " فرمانده مرزبانی استان ایلام شد
گروه ناجا- طی مراسمی با حضور فرمانده مرزبانی ناجا ، سرهنگ " کیاست سپهری " به عنوان فرمانده مرزبانی استان ایلام معرفی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " قاسم رضایی" در مراسم تکریم و تودیع فرماندهان مرزبانی استان ایلام اظهار داشت: در جمهوری اسلامی ایران در همه بخش ها  به ویژه در  نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش و نیروی انتظامی خدمت از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی با اشاره به وضعیت ایران پیش انقلاب اسلامی ایران، افزود: در آن زمان همه چیز در خدمت فساد و طاغوت بود اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی، شاهد  دستاوردهای دینی و انقلابی هستیم.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه با ولایت،سرافراز  شده ایم و قدر این سرافرازی را باید بدانیم، بیان کرد: در دیدار با مسئولان و مرزبانان سایر کشورهای همسایه به وضوح دیدم که ولایت فقیه چقدر برای ما سرافرازی به ارمغان  آورده است.

وی یادآور شد: ارتباط بین ملت و رهبری در چارچوب دین،" ناگسستنی"  است و دشمنان ما بر این موضوع کاملا واقف هستند، ایران شکست ناپذیر، در نتیجه اتحاد ولایت و مردم است.

سردار رضایی با اشاره به تقدیم 3  هزار شهید استان ایلام در دوران جنگ تحمیلی در پایان خاطر نشان کرد: خدمت در این استان واقعا لذت بخش است و مردم این استان در اصل خادم الزائر هستند.

گفتنی است در این مراسم  از زحمات 3 ساله سرهنگ" یحیی الهی " تقدیر و سرهنگ " کیاست سپهری " به عنوان  فرمانده مرزبانی استان ایلام  معرفی  شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون