نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/31      11:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:408


نسخه چاپی
كشف لوازم خانگي احتكار شده در تربت حيدريه
گروه استان ها- خراسان رضوي- جانشین فرماندهی انتظامي استان از كشف انبار لوازم خانگي احتكار شده به ارزش 12 ميليارد ريال در شهرستان تربت حیدریه خبر داد.

سرهنگ" ابراهیم قربان زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: در پي كسب خبري مبني بر احتكار انواع لوازم خانگي در انباري واقع در يكي از مناطق حاشيه ای شهرستان تربت حیدریه، پیگیری موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهي این شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پليس آگاهي پس از هماهنگي قضائي و با همکاری كارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت و سازمان تعزيرات حکومتی به منظور بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران در بازرسي از انبار موردنظر انواع لوازم خانگي احتكار شده را كه بدون ثبت اداره صنعت، معدن و تجارت در این مکان دپو شده بود را به ارزش 12 ميليارد ريال كشف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامي استان خراسان رضوی با اشاره به معرفي یک متهم در این زمینه به مراجع قضائي، از همكاري خوب مردم در برخورد با احتكار كنندگان كالا و ارزاق مردم تشكر و از شهروندان خواست در صورت برخورد با هرگونه موارد مشكوك در زمينه احتكار و قاچاق كالا، به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع رسانی کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون