نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/31      11:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:295


نسخه چاپی
کشف 120 تن روغن خوراکی در "ماهدشت"
گروه استان ها- البرز- رئیس پلیس آگاهی استان از کشف 120 تن روغن خوراکی قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال از یک کارگاه تولیدی در ماهدشت کرج خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ " محمد نادر بیگی" با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت یک کارگاه بسته بندی و توزیع روغن قاچاق در ماهدشت کرج ، پیگیری موضوع در دستور کار اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: ماموران به منظور بررسی موضوع به محل کارگاه اعزام در بازرسی از آن جا 120هزار لیتر روغن قاچاق کشف و در این رابطه 4 نفر دستگیر شدند .

سرهنگ نادر بیگی ادامه داد: ماموران در بررسی مدارک کارگاه  مطلع شدند ، تولید کنندگان مواد اولیه روغن ها را به صورت قاچاق و  با ارز دولتی خریداری کرده و پس از تولید و بسته بندی با قیمت آزاد و با نصب برندهای معتبرجعلی به فروش می رساندند که تاکنون مقادیری روغن خوراکی قاچاق نیز به فروش رسیده است  .

رئیس پلیس آگاهی استان البرز تصریح کرد: در اجراي منويات مقام معظم رهبري مبني بر مقابله با پديده شوم قاچاق و حمايت از توليد داخلی به صورت مداوم طرح های منطقه اي کنترل وبازرسي انبارها و شرکت ها در دستور کار پلیس البرز است .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون