نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/31      11:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:406


نسخه چاپی
کشفیات موادمخدر نشان دهنده عزم راسخ پلیس در برخورد با سوداگران مرگ است
گروه استان ها- گلستان- سرپرست استانداری گفت: کشفیات موادمخدر نشان دهنده عزم راسخ و قاطعیت پلیس در برخورد با سوداگران مرگ است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "میرمحمد غراوی" در نخستین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گلستان گفت: مواد مخدر یکی از دغدغه های جوامع بوده و برای مقابله با آن لازم است همه دستگاه های متولی برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.

سرپرست استانداری گلستان با اشاره به کشف بیش از 2 تن مواد مخدر از ابتدای سال جاری در استان، تصریح کرد: این میزان از کشفیات نشان دهنده عزم راسخ و قاطعیت این سازمان خدمتگزار و محبوب در راستای برخورد با سوداگران مرگ است.

غراوی افزود: پلیس گلستان با تلاش شبانه روزی و اشراف اطلاعاتی، اقدامات بسیار خوبی در حوزه شناسایی و دستگیری قاچاقچیان موادمخدر داشته که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به نقش اقدامات فرهنگی در خصوص پیشگیری از اعتیاد، اظهار داشت: تلاش همه سازمان ها به حداقل رساندن آسیب های اجتماعی و جرایم است، لذا باید تلاش کرد تا با اجرای برنامه های فرهنگی و اقدامات مقابله ای از شیوع اعتیاد بخصوص در نسل جوان پیشگیری شود.

سردار "علی اکبر جاویدان" در ادامه این جلسه با اشاره به اقدامات فرهنگی و انتظامی پلیس در راستای مقابله با پدیده شوم مواد مخدر و اعتیاد، گفت: در سال های اخیر با برنامه ریزی های هدفمند، آموزش های کیفی در سطح جامعه، افزایش سطح آگاهی مردم و همچنین اقدامات انتظامی، گام های موثری در این حوزه برداشته شده است.

فرمانده انتظامی استان گلستان خاطرنشان کرد: مبارزه با موادمخدر صرفا مربوط به نیروی انتظامی نیست بلکه این موضوع یک ماموریت فراسازمانی بوده و همکاری همه سازمان ها و دستگاه های مربوطه در این خصوص بسیار مهم و ضروری است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون