نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/31      11:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:465


نسخه چاپی
دستگیری سارق وسایل تزئینی در شمال تهران
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس کلانتری 124 قلهک از دستگیری سارق وسایل تزئینی گران قیمت از لابی های ساختمان ها در شمال تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ "محمد قدیمی" در تشریح این خبر، بیان داشت: با وقوع چند فقره سرقت مشابه در محدوده کلانتری و اعلام مال باختگان مبنی بر سرقت لوستر، گلدان های تزئینی گرانقیمت و مجسمه های برنزی از لابی های مجتمع های مسکونی، تیمی از ماموران کلانتری مسئولیت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را بر عهده گرفتند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی، مشخص شد که سرقت ها توسط یک نفر انجام می شود، گفت: در تحقیقات میدانی به دست آمد که در یکی از سرقت ها خودروی سارق در نزدیکی محل سرقت پارک بوده و در گام بعدی ماموران موفق شدند، قسمتی از ارقام پلاک انتظامی خودرو سارق را به دست آورند.

کلانتر محله قلهک افزود: ماموران موفق شدند، مخفیگاه مالک خودرو را شناسایی و مدتی آن محل را تحت مراقبت قرار دهند.

سرهنگ قدیمی با بیان اینکه در گام بعدی تحقیقات پلیسی مشخص شد که مالک خودرو همان سارق لابی های ساختمان است، تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی ماموران کلانتری 124 قلهک موفق شدند، متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن محل، 9 عدد آباژور، لوستر، گلدان­ های تزئینی و مجسمه های برنزی کشف شد.

وی عنوان کرد: با کشف اموال مسروقه متهم که دیگر چاره ای جزء اعتراف نداشت، در تحقیقات پلیسی به 25 فقره سرقت لوازم تزئینی گران قیمت اعتراف کرد.

کلانتر محله قلهک در انتها، گفت: با تکمیل تحقیقات پلیسی و دعوت از مال باختگان در خصوص شناسایی اموال کشف شده، متهم به مقام قضائی معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون