نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/31      12:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:298


نسخه چاپی
کشف 12 فقره سرقت مسلحانه
گروه استان ها _خوزستان_ فرمانده انتظامي استان از شناسايي و دستگيري سرکرده باند سارقان مسلح احشام و خودرو با 12 فقره سرقت در شهرستان اهواز خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حیدر عباس زاده" اظهار داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت مسلحانه احشام و خودرو در شهرستان های شمال استان خوزستان، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پلیس آگاهی خوزستان با انجام یک سری اقدامات تخصصی و ويژه موفق شدند سرکرده اصلی باند سارقان مسلح  احشام و خودرو را که پس از انجام آخرین سرقت متواری شده بود، در شهرستان اهواز شناسایی و با هماهنگی قضائی طی یک عملیات ضربتی و منسجم در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار عباس زاده تصريح کرد: متهم در تحقيقات ماموران پلیس آگاهی استان به ارتکاب 12 فقره سرقت مسلحانه احشام و خودرو با کمک 17 نفر از همدستانش در شهرستان های شمال استان خوزستان اعتراف کرد.

این مقام ارشد انتظامي ادامه داد: کارآگاهان پلیس با تحقیقات تخصصی 17 همدست سارق مسلح را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در چند عملیات ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامي استان خوزستان با بیان اینکه سرکرده باند سارقان به اتهام 2 فقره قتل در شهرستان های شوش و دزفول تحت تعقیب  بود، اضافه کرد: تحقیقات در خصوص کشف سایر سرقت ها توسط پلیس آگاهی خوزستان در حال پیگیری است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون