نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/31      13:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:299


نسخه چاپی
زمین خوار 10میلیاردی در "سنندج" دستگیر شد
گروه استان‌ها – کردستان- فرمانده انتظامی استان از دستگيري فردی که اقدام به تصرف غیر قانونی زمینی به ارزش بیش از 10میلیارد ریال کرده بود، خبر داد.

سردار "علی آزادی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان ، در پی یک کار اطلاعاتی وپلیسی موفق به کشف یک فقره زمین خواری در یکی از مناطق روستایی شهرستان سنندج شدند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی وهمکاری نماینده اداره منابع طبیعی شهرستان و بررسی های میدانی وکارشناسی اراضی مورد نظر ، یک نفر سودجو را که اقدام به تصرف 4هزار و515متر مربع از اراضی مذکور در سنندج کرده بود را شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی زمین تصرف شده را بیش از 10 میلیارد ریال برآورد کردند تصریح کرد: در همین راستا یک نفر دستگیر و پس از تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضائی شد و  از اراضی مورد نظر رفع تصرف شد.

فرمانده انتظامی کردستان در پایان با اشاره به این که تجاوز به منابع طبیعی ، تجاوز به سرمایه های کشور و حقوق همه مردم است، گفت: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می کنند که برای مقابله با این مشکل ، همکاری همه مردم و دستگاه های نظارتی ضروری است .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون