نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/31      13:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:547


نسخه چاپی
کشف 155 کیلو انواع مواد مخدربا دستگیری 3 سوداگر مرگ
گروه استان ها- تهران بزرگ- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری 3 قاچاقچی و کشف 155 کیلو انواع مواد مخدر خبر داد.
 

سرهنگ "محمد بخشنده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی بر فعالیت مجرمانه فردی در جنوب پایتخت پرونده ای در پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران با تلاش های شبانه روزی دریافتند یک متهم به بهانه سفر کاری به یکی از استان های جنوبی مراجعه و اقدام به خرید مواد مخدر کرده که از مرزهای شرقی وارد کشور شده، افزود: متهم مبلغ هنگفتی نیز وجه نقد به حساب یکی از قاچاقچیان بومی منطقه واریز کرده است.

بخشنده با بیان اینکه خریدار پس از خرید محموله مواد مخدر با هواپیما به تهران مراجعه و فروشنده نیز به همراه یکی از همدستانش با یک خودرو پژوپارس سفید رنگ عازم تهران شدند، گفت: مراقبت های ویژه پلیسی از خودروی سواری انجام و تردد خودرو در طول مسیر تحت کنترل در آمد.

این مقام انتظامی توضیح داد: متهمان که سعی داشتند ردپایی از خود بر جا نگذارند پس از چندین تغییر مکان در نهایت روز گذشته سی ام اردیبهشت ماه در حوالي اتوبان امام علي (ع) در حال تبادل مواد مخدر مشاهده شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در پایان خاطر نشان کرد: در یک عملیات ضربتی هر 3 سوداگر مرگ دستگیر و از خودروی متهمان 155کيلو انواع مواد مخدر شامل؛ 55 کيلو ترياک، 70 بسته حشيش به وزن 75 کيلو و 25 کيلو شيشه کشف شد.

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت افزود: با تکمیل پرونده و انجام تحقیقات مقدماتی هر 3 متهم به مرجع قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون