نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/1      10:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:148


نسخه چاپی
رسانه‌ زبان گويا و پل ارتباطي مردم و مسئولان است
گروه استان ها – زنجان – فرمانده انتظامی استان با اشاره به تلاش دشمنان در قالب جنگ نرم ، صدا و سيما را مهمترين سنگر نظام م دانست و افزود : رسانه‌ زبان گوياي افکار عمومي جامعه و پل ارتباطي ميان مردم و مسئولان است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "رحیم جهانبخش" در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با تبریک میلاد با سعادت امام حسن (ع) و تقارن این ایام با سالروز فتح و آزاد سازی خرمشهر که از افتخارات نظام شکوهمند انقلاب اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس است بیان داشت : هر چه ارتباط ،تعامل و همکاري دو سويه  پليس و رسانه بيشتر باشد ، امنيت و احساس امنيت در جامعه ارتقاء مي يابد.

وی با اشاره به تلاش دشمنان در قالب جنگ نرم ، صدا و سيما را مهمترين سنگر نظام مقدس جمهوري اسلامي در جبهه فرهنگي  و مواجهه با دشمنان انقلاب اسلامي دانست ، افزود : رسانه‌ها، زبان گوياي افکار عمومي جامعه و پل ارتباطي ميان مردم و مسئولان هستند که انتظارات، خواسته‌ها و مطالبات آنان را به گوش مسئولان مي‌رسانند.

فرمانده انتظامی استان زنجان خاطر نشان کرد: برای ایجاد امنیت پایدار و ارتقاء احساس امنیت شهروندان نیازمند ایجاد بستری امن و سالم است و این موضوع در سایه تعامل با رسانه و اطلاع رسانی عملکرد پلیس محقق می شود چرا که بسیاری از حوادث ، اتفاقات و جرایم در نتیجه عدم آگاهی و فرهنگ سازی اتفاق می افتد و هر چقدر عملکرد پلیس بیشتر نمود پیدا کند این احساس نا امنی کاهش می یابد.

وی خاطر نشان کرد :  نظر سنجی از مسافران نوروزی در زمینه حضور پلیس ، نحوه رفتار و برخورد آن با مردم و مسافران ، عملکرد  در پیشگیری از سرقت ، آموزش همگانی، برخورد با رانندگان پر خطر ، اطلاع رسانی از وضعیت جاده ها و حضور به موقع پلیس در تصادفات جاده ای انجام پذیرفت .

سردار جهانبخش با اشاره به اینکه یکی از سناریوهای دشمن در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد تنویر افکار عمومی و فشار روانی است ، گفت : مهمترین پایگاه در مقابل استراتژی و جنگ روانی دشمن رسانه ملی است .

فرمانده انتظامی استان زنجان به اهمیت احساس امنیت در جامعه اشاره و خاطر نشان کرد : ارتقاء احساس امنیت توام با امید و نشاط نیاز امروز جامعه ما است که با تعامل رسانه ملی و پلیس احساس امنیت در جامعه ارتقاء می یابد .

این مقام ارشد انتظامی استان زنجان  با اشاره به اهميت اطلاع رساني و آموزش همگاني در پيشگيري از جرايم بيان داشت : زنجان تصريح كرد: رويکرد امروز پليس جامعه محورانه است و بخشي از اهدافي که در دستور کار نيروي انتظامي قرار دارد با اطلاع رساني دقيق و مناسب توسط رسانه ها به ويژه صدا و سيما و مشارکت فعال آحاد جامعه محقق خواهد شد.

سردار جهانبخش با اشاره به اینکه سر ریز ناهنجاری ها، تولید ماموریت های پلیسی است گفت : اگر سبک زندگی ایرانی اسلامی و هنجارهای مدنی از جنس دینی و مذهبی توسعه پیدا کند آسیب های اجتماعی کاهش پیدا می کند .

ماموریت های پلیس مبتنی بر تحقیق و پژوهش است

در ابتدای این جلسه " محسن لطیفی " مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان با تقدیر و تشکر از تعامل فرماندهی انتظامی استان گفت : ارتباط صدا و سیمای مرکز زنجان بسیار خوب تنگاتنگ و دوستانه بوده است .

لطیفی با تقدیر از اقدامات پلیس در راستای تامین نظم و امنیت جامعه بیان داشت : ماموریت های امروز پلیس مبتنی بر تحقیق و پژوهش بوده و در بیشتر حوزه ها دنبال کارهای فرهنگی است .

وی از آمادگي صداوسيماي مرکز استان براي پوشش اقدامات و فعاليت هاي نيروي انتظامي در طول سال خبر داد و گفت: ارتباط نزديک نيروي انتظامي و صدا وسيما آرامش رواني و امنيتي جامعه را به دنبال دارد.

مدیر کل صدا و سیما مرکز زنجان در پایان از اقدامات و زحمات خالصانه و جهادی فرمانده انتظامی استان و تمام همکارانشان در برقراری نظم و امنیت استان زنجان تقدیر و تشکر کرد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون