نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/1      10:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:135


نسخه چاپی
عضویت 500 مامور انتظامی در طرح"پلیس اهداگر"
گروه استان ها-سمنان- فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح "پلیس اهداگر" در سمنان و عضویت 500 تن از ماموران انتظامی در سامانه اهدای عضو خبر داد و گفت: ایثارگری و فداکاری، زینت پلیس انقلاب اسلامی است.

سردار "روح الامین قاسمی" صبح امروز همزمان با سی و یکم اردیبهشت روز اهدای عضو اهدای زندگی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس از طرح "پلیس اهداگر" رونمایی کرد.

وی افزود: این طرح با هدف نهادینه سازی فرهنگ اهدای عضو در جامعه و همچنین ارتقاء روحیه ایثارگری و فداکاری در کارکنان تدوین و اجرا شد.

به گفته سردار قاسمی در مرحله نخست این طرح 500 تن از کارکنان انتظامی استان و خانواده های محترمشان در سامانه اهدای عضو کشور ثبت نام کرده اند.

مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: با توجه به استقبال مطلوب و کم سابقه کارکنان از این اقدام خداپسندانه، این طرح در مراحل بعدی نیز پیگیری خواهد شد.

سردار قاسمی فرهنگ سازی برای ترویج اهدای عضو را بسیار مهم و ضروری خواند و با اشاره به یکی از آیات قرآن کریم تاکید کرد: اجر آنانی که برای نجات انسان ها تلاش و مجاهدت می کنند، با خداوند متعال است.

وی فرآیند هدیه دادن و هدیه گرفتن را در دین مبین اسلام ارزشمند توصیف و خاطرنشان کرد: اهدای عضو به واقع اهدای عضوی از بدن به بیمار نیازمند و دریافت هدیه ای معنوی و والا از پروردگار است.

قاسمی در ادامه ایثارگری و فداکاری را زینت پلیس جمهوری اسلامی دانست و افزود: تقدیم بیش از 13 هزار شهید در مسیر تامین نظم و امنیت و دفاع از مرزهای این سرزمین، شاهدی بر این ادعاست.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه پلیس در بسیاری از عرصه های فرهنگی و اجتماعی پیشگام و جلودار است، بر ادامه فعالیت های اجتماعی به ویژه در عرصه هایی که احساس نیاز بیشتری وجوددارد تاکیدکرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون