نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/1      10:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:158


نسخه چاپی
کشف 17 میلیارد اموال مسروقه از 2 باند سرقت
گروه استان ها ـ آذربایجان شرقی ـ فرمانده انتظامي استان از انهدام 2 باند سرقت منزل و کشف 17 میلیارد ریال اموال مسروقه در تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،سردار "حسین عبدی" در تشريح اين خبر گفت: در پي افزایش سرقت طلا، جواهر و وجه نقد و لوازم خانگی از منازل در سطح شهرستان تبریز موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی استان عنوان داشت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که سارق یا سارقان از طریق توپی زنی قفل درهای خانه ها و آپارتمان ها اقدام  به سرقت اموال گران قیمت از منازل و اماکن می کردند.

وی در ادامه افزود: با افزایش گشت هاي نامحسوس و محسوس و انجام يک سري اقدامات فني ، تخصصي و با تلاش بي وقفه و شبانه روزي،یک سارق حین سرقت دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.

سردار "عبدی" تصریح کرد: دربازجویی های اولیه مشخص شد سارق دستگیر شده با همدستی 3 مرد و یک خانم با تشکیل 2 باند سرقت اقدام به سرقت اموال گران قیمت از قبیل لوازم خانگی،فرش دستبافت،طلا، جواهرات، سکه و پول نقد از منازل می کردند .

وي اظهار داشت : در یک عملیات منسجم پلیسی تمامی اعضای باند سرقت دستگیر و همچنین در اين راستا10 مالخر نیز شناسایی و دستگیر شدند.

سردار "عبدی" با بیان اینکه ارزش اموال مسروقه کشف شده بیش از 17 میلیارد ریال می باشد، گفت: اموال مسروقه با هماهنگی  قضائی و پس از احراز هویت به مال باختگان تحویل شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان با بیان اینکه سرقت از جرایمی است که فراوانی آن در جامعه احساس ناامنی را افزایش می دهد لذا از شهروندان انتظار داریم  با پلیس همکاری و مشارکت بیشتری داشته و با عمل به توصیه ها و هشدارهای پلیسی و تجهیز اماکن،منازل و خودروهای خود به تجهیزات بازدارنده مثل دزد گیر و نصب دوربین مدار بسته زمینه ارتکاب جرم را از سارقان سلب کنند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون