نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/1      10:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:182


نسخه چاپی
کشف سوخت قاچاق در کرمان
گروه استان ها-کرمان- فرمانده انتظامی استان از توقیف5دستگاه تانکر حامل150 هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان های فهرج و ریگان خبر داد.

سردار"رضا بنی اسدی فر"در گفت وگو با خبرنگارپایگاه خبری پلیس گفت: در تداوم طرح ها و تدابیر مبارزه با کالا و سوخت قاچاق، ماموران انتظامی شهرستان های ریگان و فهرج با انجام کار اطلاعاتی از عبور یک محموله سنگین سوخت قاچاق از محورهای جنوب شرق استان مطلع شدند.

وی افزود: در این راستا ماموران پلیس این2شهرستان شب گذشته با همپوشانی عملیاتی 5دستگاه تانکر حامل سوخت را در محورهای مواصلاتی متوقف کردند.

سردار بنی اسدی فر بیان داشت: در این عملیات مجموعا150 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل که از مبداء تهران به مقصد استان های شرقی و نهایتا انتقال به خارج کشور بارگیری شده بود کشف و در این رابطه7نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی تصریح کرد: کشف این محموله بزرگ سوخت در یک عملیات شبانه در واقع حامل پیام عزم جدی پلیس در عرصه مبارزه با سوخت قاچاق است که در سایه این تلاش ها خوشبختانه از هدر رفت این سرمایه های ملی جلوگیری به عمل آمد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون