نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/1      11:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:111


نسخه چاپی
مرزبانان مایه افتخار و مدافع حریم ملی کشور هستند
گروه استان ها – كيش – رئیس دانشگاه علوم انتظامی امین، مرزبانان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را مايه مباهات نظام دانست و گفت: شما مرزبانان باعث افتخار و مدافع حريم ملي كشور هستید.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار " لطفعلی بختیاری" در جمع كاركنان پاسگاه مرزي دريايي "هندورابي" اظهار داشت: حضور در ميان مرزبانان بدون هرگونه تعارفي يك افتخار بزرگ است، زيرا وقتي از ديدگاه اسلام به اين جايگاه نگاه مي كنيم در كنار شما بودن يك سعادت است.

رئیس دانشگاه پلیس، دوران مقدس سربازي را دوره خودسازي و افزايش مهارت هاي اجتماعي دانست و گفت: اين دوران يكي از شيرين ترين دوران هاي هر جوان عاشق ميهن است و بايد تلاش كنيم از لحظه لحظه اين دوران ارزشمند استفاده كنيم.

وي با اشاره به اينكه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران امانت شهيدان است، گفت: مرزهاي سراسر اين كشور آغشته به خون سربازان سرافراز اين كشور است که همواره بايد در پاسداري از اين امانت بزرگ تلاش كنيم و با هوشياري و صلابت خود از مرزهاي شرف و عزت كشور پاسداري کنیم.

بختیاری با اشاره به امنیت کشور، افزود: امنيت محصول مشترك پليس و مردم است و چتر امنيت در كشور ما براي همه يكسان پهن شده و همه از اين نعمت فيض مي برند چه آنهايي كه در مركز پايتخت هستند و چه آنهايي كه در دور ترين و مرزي ترين نقاط كشور زندگي مي كنند.

رئیس دانشگاه علوم انتظامی امین در پايان خاطرنشان كرد: خدمت سربازي در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مايه مباهات است و همه ما از اينكه سربازي در راه خدمت به نظام و ولايت فقيه هستيم به خود افتخار مي كنيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون