نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/1      12:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:452


نسخه چاپی
کشف تجهیزات رایانه ای در مازندران
گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی استان از کشف تجهیزات رایانه ای قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در "ساری" خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"سید محمود میرفیضی" با اعلام این خبر، افزود: در اجراي طرح تشديد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پي کسب خبری مبنی بر تخلیه بار یک دستگاه کامیونت حاوی قطعات و تجهيزات رايانه اي قاچاق در يکي از شرکت های باري در شهرستان ساری، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور در محل مورد نظر موفق شدند، 400 دستگاه تجهيزات و قطعات رايانه اي فاقد مجوز و قاچاق را کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی کشفیات بیش از 5 میلیارد ریال بوده ، افزود: کليه اموال مکشوفه پس از تشکیل پرونده به سازمان جمع آوري و فروش اموال تمليکي تحويل شد.

سردار میرفیضی با بیان اینکه مقابله جدی با قاچاق کالا و ارز از اولویت های برنامه های پلیس در سال جاری است، افزود: در سالی که به سال رونق تولید نامگذاری شده ، پلیس در راستای حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی با هرگونه قاچاق کالا برابر قانون برخورد خواهد کرد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون