نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/1      13:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:548


نسخه چاپی
طرح مبارزه با مواد مخدر در آزادراه های "قزوین" به اجرا در آمد
گروه استان ها – قزوین- فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر در محور های مواصلاتی و آزادراه های استان خبر داد.

سرهنگ" مهدی حاجیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهارداشت: با توجه به شرایط ویژه استان قزوین و قرار گرفتن به عنوان کمربند امنیتی پایتخت و شاهراه ارتباطی چندین استان به مرکز، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای نا امن کردن محور های مواصلاتی استان و مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر به ویژه در آزادراه ها که اقدام به قاچاق مواد مخدر از شرق به غرب کشور می کنند در قالب چند اکیپ عملیاتی طرح مبارزه با مواد مخدر را اجرا کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در این طرح که با اقدامات اطلاعاتی لازم همراه بود ماموران از یک دستگاه کامیونت حامل بار پیاز، یک  خودروی "چری" و از مسافران 3 اتوبوس جمعا  119 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه در این خصوص 8 قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده راهی مراجع قضائی شدند، خاطر نشان کرد: ایجاد امنیت خاطر برای شهروندان، پیشگیری از وقوع سرقت، نا امن کردن محور برای قاچاقچیان کالا از محور غرب به مرکز کشور و نا امن کردن تردد برای ترانزیت مواد مخدر از شرق به غرب در آزادراه های استان قزوین را از اهداف تشکیل گشت انتظامی آزاد راه بر شمرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون