نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/1      13:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:354


نسخه چاپی
اعتراف سارقان به 52 فقره سرقت در گلستان
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان منزل و اعتراف متهمان به 52 فقره سرقت در شهرستان "گنبدکاووس" خبر داد.
 

سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان گنبدکاووس و با توجه به حساسیت موضوع، مراتب به صورت ویژه در دستور کار تیمی از ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: اقدامات فنی و تخصصی پلیس در این خصوص آغاز و پس از بررسی شیوه و شگرد سارقان و انجام تحقیقات میدانی گسترده، سرانجام ماموران به سرنخ هایی از 3 سارق سابقه دار رسیده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی هر 3 نفر را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سردار جاویدان افزود: سارقان که از عنوان "مردان سایه" برای باند خوداستفاده می کردند در تحقیقات مقدماتی پلیس و پس از مواجهه با مستندات غیر قابل انکار، لب به اعتراف گشوده و به 52 فقره سرقت منزل در شهرستان گنبدکاووس اقرار کردند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، تعداد زیادی لوازم سرقتي به ارزش بيش از يك ميليارد ريال نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان با اشاره به معرفی سارقان به مراجع قضائی، گفت: شهروندان با عمل به توصیه ها و هشدارهای پلیس می توانند نقش بسزایی در پیشگیری از جرایم خصوصا سرقت داشته و از این طریق پلیس را در تامین امنیت پایدار کمک کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون