نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/1      15:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:423


نسخه چاپی
"یار دوستی "؛ جانشین فرمانده پلیس فرودگاه های کشور شد/ تامین نظم و امنیت با مشارکت مردم
گروه ناجا ـ طی مراسمی با حضور رئیس پلیس پیشگیری ناجا، سرهنگ "یار دوستی "؛ به عنوان جانشین فرمانده پلیس فرودگاه های کشور معرفی شد.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در آیین تکریم و معارفه جانشین پلیس فرودگاه های کشور با اشاره به تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و موفقیت‌آمیز کارکنان این پلیس در برقراری امنیت مراسم ماه پر فیض رمضان ، اظهار کرد: به لطف پروردگار مراسم های این ایام بدون کوچکترین مشکل، در امنیت کامل و درخور جایگاه والای این ماه مبارک در حال برگزاری است که این خود بزرگترین پاداش زحمات شبانه‌روزی پلیس پیشگیری است.

وی افزود: در برقراری نظم و امنیت مراسم این ماه عزیز، چند ده هزار تن از نیروهای پلیس پیشگیری حضور مستقیم دارند که شمار بسیاری از نیروهای مؤسسات حفاظتی و مراقبتی، یگان‌های حفاظت سازمان‌ها و نیروهای بسیج و پلیس افتخاری نیز به آنها یاری می رسانند تا این ماموریت به بهترین شکل انجام شود که به کارگیری این حجم از نیرو در سطح کشور کار بسیار بزرگی است و از این روست که انجام وظیفه در مجموعه پلیس پیشگیری برای ما افتخار بزرگی است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در ادامه با اشاره به ویژگی‌های مثبت جانشین پیشین پلیس فرودگاه های کشور، سرهنگ "ابوالقاسم ابراهیم گل" و آرزوی موفقیت برای وی در سمت جدید، گفت: برای انتخاب جانشین بعدی این پلیس چندین گزینه‌ پیش روی ما قرار داشت که همه آنها از نظر حرفه‌ای دارای ویژگی‌های بسیار برجسته و امتیازات فراوانی بودند.

وی اضافه کرد: همین موضوع کار را برای ما دشوار می‌ساخت و ضروری بود که پیرامون این گزینه‌ها مشورت‌های بسیاری انجام شود که پس از آن، به این نتیجه رسیدیم که جانشین رده تخصصی همچون پلیس فرودگاه های کشور افزون بر ویژگی‌های مثبت عملیاتی باید از ویژگی‌های برجسته ستادی نیز برخوردار باشد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: پس از گذراندن مراحل متعدد گزینش در نهایت به این نتیجه رسیدیم جناب سرهنگ "حسن یار دوستی" یکی از بهترین انتخاب‌های موجود است و بسیار خرسند هستیم که پس از فراز و نشیب‌های فراوان، در نهایت شرایط به گونه‌ای شد که ما توانستیم از وجود این بزرگوار در مجموعه پلیس فرودگاه های کشور بهره‌ مند شویم.

سردار شرفی در بیان ویژگی‌های جانشین پلیس فرودگاه های کشور  اظهار کرد: از خصایص مثبت وی نداشتن حالت ایستایی، شناخت دقیق از سازمان و اعتقاد راسخ به نظم و انضباط است.

وی ادامه داد: سرهنگ "یار دوستی "در سطوح مختلف ناجا انجام وظیفه  کرده و تجارب عملیاتی ارزنده‌ای داشته و قابلیت مدیریت در حوزه‌های مختلف انتظامی را دارند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در توضیح جایگاه‌ و کار ویژه‌های جانشین در یک سازمان نظامی خاطرنشان کرد: جدا از جایگاه رسمی و سازمانی، جانشین نقش مهمی بین فرمانده و سایر کارکنان بر عهده داشته و به نوعی تنظیم‌کننده روابط آنهاست و کار ویژه مهم دیگری که برای این جایگاه می‌توان برشمرد همان مشاوره است که می‌تواند بسیار اثرگذار باشد.

سردار شرفی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای جانشین جدید پلیس فرودگاه های کشور در جایگاه جدید از همه کارکنان این پلیس خواست تا با همکاری و همدلی هرچه بیشتر زمینه پیشرفت روز افزون ماموریت‌های پلیس صنعت هوایی را مطابق منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) و تدابیر فرمانده ناجا فراهم آورند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون