نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/1      15:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:401


نسخه چاپی
کشف کالای قاچاق در "آبادان"
گروه استان ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از کشف 3 میلیارد و 600 میلیون ریال کالای قاچاق در بازرسی از یک انبار دپو در شهرستان آبادان خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حیدر عباس زاده" ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی آبادان با تحقیقات تخصصی یک دستگاه اتوبوس را حین تخلیه بار قاچاق در انباری شناسایی کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: ماموران پلیس با هماهنگی مرجع قضائی در بازرسی از انبار مذکور انواع کالای قاچاق از قبیل 10 کولر گازی، 31 عدد کپسول گاز و دینام کولر، 16 دستگاه ماشین اصلاح، 19 عدد آبمیوه گیری، 20 حلقه لاستیک خودرو، 23 طاقه چمن مصنوعی و تعداد زیادی لوازم آشپزخانه فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را 3 میلیارد و 600 میلیون ریال برآورد کردند، اظهار داشت: در این رابطه 2 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: عملکرد قاچاقچیان مخل تولید ملی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلی را مورد هدف قرار می دهد، از این رو تلاش پلیس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادی با قوت بیش از پیش ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون