نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/1      16:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:292


نسخه چاپی
کشف 337 کیلو تریاک دریک عملیات مشترک پلیسی
گروه استان ها_اصفهان_ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 337 کیلو و 400 گرم تریاک با همکاری پلیس استان "زاهدان" خبر داد.
 

سرهنگ "غلامحسین صفری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان اصفهان پس از انجام یک سری اقدامات تخصصی، مطلع شدند یک محموله مواد افیونی در منطقه میرجاوه "سیستان و بلوچستان" در حال انتقال است که بلافاصله موضوع به آن استان اطلاع داده شد.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان"میرجاوه" وارد عمل شدند و سواری سمند متعلق به این سوداگر مرگ را شناسایی و دستور ایست صادر کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در بازرسی از این خودرو  337کیلو و 400 گرم تریاک که در صندوق عقب و صندلی های خودرو بود، کشف شد.

سرهنگ صفری تصریح کرد: در این رابطه یک سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی همه توان و تلاش خود را به کار بسته تا با مواد مخدر که یک ابر آسیب است مقابله کند و طرح های مقابله ای پلیس با سوداگران مرگ تداوم دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون