نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/1      16:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1178


نسخه چاپی
محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه یکم خردادماه تا ساعت 6 صبح روز سه شنبه 7 خردادماه را اعلام کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" با گرامی داشت سالروز آزادسازی خرمشهر و لیالی قدر در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزايش ايمني، ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه یکم خردادماه تا ساعت 6 صبح روز سه شنبه 7 خردادماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه یکم خردادماه تا ساعت 6 صبح روز سه شنبه هفتم خردادماه از محورهاي كرج- چالوس، هراز، فيروزكوه و بالعكس ممنوع است.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 3 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز جمعه 3 خرداد ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 6 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز جمعه 3 خرداد ماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يك طرفه خواهد بود.

وی همچنین اظهار داشت: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 3 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز دوشنبه 6 خردادماه ازکرج به سمت مرزن آباد ممنوع و در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 6 بعد از ظهر تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يك طرفه است.

رئیس پلیس راه استان با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور هراز عنوان کرد: تردد كليه كاميون ها وكاميونت ها به استثناي حاملان موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 روز چهارشنبه یکم خردادماه و همچنين از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهاي پنجشنبه، جمعه و دوشنبه؛ دوم، سوم و ششم خردادماه از این محور ممنوع است .

قدمی از ممنوع بودن تردد کليه وسايل نقليه از ساعت 5 بعد از ظهر روز جمعه 3 خردادماه تا ساعت 2  بامداد روز شنبه 4 خردادماه از رودهن به سمت آمل خبر داد و گفت: در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 7 بعد از ظهر روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 4 خرداد ماه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت يک طرفه است.

وی در ادامه گفت: تردد کليه وسايل نقليه از ساعت 5 بعد از ظهر روز دوشنبه 6 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز سه­ شنبه 7 خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع و در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 7 بعد از ظهر روز دوشنبه 6 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز سه ­شنبه 7 خرداد ماه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت يک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست تا ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون