نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/2      10:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:905


نسخه چاپی
تخطی از سرعت مطمئنه در ایلام
گروه استان ها- ایلام -رئیس پلیس راه استان ایلام از واژگونی یکدستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و کشته شدن یک نفر و زخمی شدن 3 تن دیگر خبر داد.

سرهنگ "رضا همتی زاده " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر اظهار داشت: شب گذشته  در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تصادف یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور کارشناسان پلیس راه در محل ، مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی ازتخطی از سرعت مطمئنه واژگون و منجر به جان باختن راننده و زخمی شدن ۳ نفر از سرنشینان آن شده است.

رئیس پلیس راه استان ادامه داد: بلافاصله با  همکاری پلیس و نیروهای امدادی ،مصدومان این حادثه جهت مداوا به بیمارستان شهر ایلام منتقل شدند.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: پلیس با استفاده  از تمام ظرفیت ها و با تجهیزات در اختیار، از جمله دوربین های کنترل سرعت سیار در جاده ها توسط ماموران و دوربین های ثابت نصب شده ثبت تخلفات ،  به صورت آنلاین و شبانه روزی رفتار های ترافیکی رانندگان را کنترل و در صورت تخلف برابر قانون با آنان برخورد می‌کند.

سرهنگ همتی زاده با بیان اینکه بیشتر محورهای مواصلاتی استان ایلام کوهستانی و کم عرض هستند، از رانندگاني که قصد تردد در اين محورها را دارند خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی سفري ايمن براي خود و ديگران به رقم بزنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون