نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/2      10:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:595


نسخه چاپی
کشف انبار 5 میلیاردی داروهای غیر مجاز
گروه استان ها-غرب استان تهران- فرمانده انتظامی استان از کشف انبار 5 میلیارد ریالی انواع داروهای غیر مجاز در شهرستان "قدس" خبر داد

سردار "محسن خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر دپو داروهای غیر مجاز در شهرستان "قدس"، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی انبار بزرگ انواع داروهای خارجی تاریخ مصرف گذشته و غیرمجاز شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پس از هماهنگی قضائی ماموران در عملیاتی غافلگیرانه وارد انبار شده و 2 متهم را دستگیر و به بررسی محل  داروها پرداختند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: در بازرسی از انبار مشخص شد، متهمان علاوه بر تولید و لیبل زنی انواع پودرهای مکمل ورزشی غیر بهداشتی اقدام به نگهداری مقادیر قابل توجهی انواع داروها و لوازم بهداشتی ایرانی و خارجی غیر مجاز در شرایط غیر بهداشتی می کردند که  محل انبار بلافاصله پلمب شد.  

سردار خانچرلی با اشاره به ارزش 5 میلیارد ریالی  محموله کشف شده بر اساس برآورد کارشناسان خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده  تحویل مراجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون