نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/2      11:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:772


نسخه چاپی
كشف يك تن و 240 کيلوگرم مواد مخدر در مرزهای سيستان و بلوچستان
گروه ناجا - فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان از اجراي عمليات موفقيت آميز مرزبانان و كشف يك تن و 240 کيلوگرم مواد مخدر طي دو عمليات جداگانه در مرزهای زابل و سراوان خبر داد.

سرهنگ"محمد ملاشاهي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبری پلیس، اظهار کرد:  در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچيان عمده موادمخدر، مرزداران هنگ مرزي زابل در روند تحقيقاتي، از فعاليت يك باند قاچاق موادمخدر که به صورت گسترده در كشور فعاليت مي‌کرد مطلع شدند و بلافاصله برنامه‌ريزي عملياتي لازم براي دستگيري آنها در دستوركار  قرار گرفت.

وی افزود: با آغاز تحقيقات، تعقيب و مراقبت های تخصصي مرزداران در نوار مرزی، قاچاقچیان که در حال جابه جايي محموله بزرگ موادمخدر به وسیله دو دستگاه خودرو بودند، شناسايي و در عملیاتی مسلحانه زمینگیر و یک تن از آنها به هلاکت رسید.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزبانان در این عملیات ضمن توقيف 2 دستگاه خودرو و دستگيري يك قاچاقچي،  873 کیلو و 150 گرم تریاک و 60 کیلو و 450 گرم شیشه از قاچاقچیان كشف کردند.

سرهنگ ملاشاهی  ادامه داد: مرزداران هنگ مرزي سراوان نيز طي عملياتي جداگانه، توانستند ضمن توقيف يك دستگاه خودرو 306 كيلو و 500 گرم تریاک را كشف كنند.

وی در پايان با تاکيد بر قاطعيت مرزباني در برخورد با سوداگران مرگ، نجات نسل آينده جامعه از تهديد بزرگ موادمخدر صنعتي و روانگردان را مشروط به همكاري و مشاركت فعال آحاد مردم و دستگاه هاي مرتبط دانست و به عموم شهروندان توصيه كرد در صورت اطلاع از فعاليت مشكوك به ويژه در زمينه توزيع انواع موادمخدر، مراتب را به مرزباني و مراجع امنيتي اعلام كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون