نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/2      19:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:175


نسخه چاپی
شهید اندرزگو مردی نمونه با اعتقادات کامل و دارای بینش سیاسی و تابع مرجعیت
گروه ناجا-فرمانده نیروی انتظامی شهید اندرزگو را مردی نمونه با اعتقادات کامل و دارای بینش سیاسی و تابع مرجعیت عنوان کرد وگفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز به این شهید بزرگوار وخانواده آن عنایت ویژه ای دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ سردار " حسین اشتری" در حاشیه دیدار با خانواده شهید "سیدعلی اندرزگو" در گفت و گو با خبرنگار واحد مرکزی خبر اظهار داشت: خدا را شاکریم که در ماه مبارک رمضان و در آستانه لیالی قدر توفیقی حاصل شد تا در خانه این شهید بزرگوار حضور پیدا کنیم.

وی روحیه ولایی، مبارز، مجاهد و انقلابی را از جمله خصوصیات اخلاقی شهید اندرزگو برشمرد و گفت: این شهید عزیز با فتوای امام راحل(ره) شروع به کار کرد و هر آنچه می خواست انجام دهد با اذن امام راحل(ره) بود.

فرمانده ناجا دوران خفقان 1342 را آغاز مبارزه این شهید بزرگوار عنوان کرد و افزود: قطعا همت همسر این شهید عزیز نیز در موفقیت او تاثیرگذار بوده است.

وی زندگی شهید اندرزگو را الگویی برای همه نسل ها عنوان کرد و گفت: قطعا زندگی همسر این شهید عزیز نیز می تواند الگویی برای همه نسل ها خصوصا جوان ها باشد.

سردار اشتری با بیان این که امیدواریم ما نیز بتوانیم با کار و تلاش مضاعف خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم اظهار داشت: قطعا شهدای عزیز ما در راه پیاده شدن اهداف نظام اسلامی قدم برداشته و این شهید خاص، نمونه ای از آن شهدا به شمار می آید.

وی شهید اندرزگو را مردی نمونه با اعتقادات کامل و دارای بینش سیاسی و تابع مرجعیت عنوان کرد و ادامه داد: مقام معظم رهبری  (مدظله العالی) نیز به این شهید بزرگوار وخانواده آن عنایت ویژه ای دارند.

فرمانده ناجا در پایان گفت: امیدواریم با کار جهادی شرمنده شهدا نشویم و راه آنها را که پیاده و اجرای فرامین اسلامی و مبازه با طاغوت بود، ادامه دهیم.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون