نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/4      11:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:493


نسخه چاپی
توقیف یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در آب های شمالی خلیج فارس
گروه ناجا - فرمانده مرزباني استان خوزستان از توقيف يک فروند شناور و کشف 30 هزار ليتر سوخت قاچاق در آب‌هاي شمالي خليج فارس خبر داد.
 

سردار "لطفعلي پاکباز" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: در راستاي طرح تشديد كنترل نوار مرزي و جلوگيري از خروج سرمايه هاي ملي و هرگونه قاچاق، ماموران پايگاه درياباني آبادان با اشراف اطلاعاتی دقیق از منطقه روز گذشته موفق شدند يک فروند شناور تجاري حامل سوخت قاچاق را هنگام خروج از آب‌هاي کشور متوقف کنند.

وی افزود: ماموران در بازرسي از شناور، 30 هزار ليتر سوخت از نوع گازوئيل که با هدف خروج از کشور و عرضه به دلالان کشورهاي حوزه خليج فارس در مخزن شناور جاساز شده بود را کشف کردند.

فرمانده مرزباني استان خوزستان با اشاره به دستگيري يک متهم در اين رابطه تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش ریالی محموله  یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورده شده که به همراه متهم پس از تکميل پرونده مقدماتي، تحويل مراجع ذي‌صلاح شدند.

سردار پاکباز عنوان کرد: قاچاقچيان به بهانه صيادي و فعاليت هاي تجاري سوخت، يارانه دريافت می کنند این  در حالی است که بدون هيچ گونه فعاليت صيادي و دريانوردي اقدام به فروش سوخت به شناورهاي کشورهاي همسايه مي کنند که دريابانان خوزستان با هوشياري در کنترل و نظارت دقيق بر شناورها، از خروج غيرقانوني سوخت از کشور جلوگیری می کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون