نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/4      11:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:475


نسخه چاپی
دستگیری سارقان داخل خودرو در "کرج "
گروه استان ها-البرز- رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان سابقه دار داخل خودرو در کرج خبر داد.

سرهنگ "محمد نادربیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، اظهار کرد : در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت تجهیزات داخل خودرو در منطقه خرمدشت کرج ، شناسايي و دستگيري سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 41 خرمدشت قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با تشدید گشت های کنترلی و نامحسوس در منطقه در ساعت های پایانی شب به 2 نفر که در حال پرسه زدن در یکی از خیابان های خرمدشت بودند مظنون شدند .

سرهنگ نادربیگی افزود : متهمان به محض مشاهده خودرو پلیس اقدام به فرار کردند که در عملیات تعقیب و گریز دستگیر و به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شدند .

این مقام انتظامی گفت : در بررسی های پلیسی مشخص شد که این دو نفر دارای سوابق کیفری متعدد از جمله سرقت بوده و هر 2 نفر آن ها از متهمان سابقه دار هستند که 2 ماه گذشته از زندان آزاد شده و در این مدت اقدام به 76 فقره سرقت داخل خودرو و قطعات خودرو در مناطق خرمدشت، کمالشهر، آق تپه، مهرشهر، حصارک و اطراف آن کرده اند .

سرهنگ نادربیگی افزود : این متهمان در ساعت های پاياني شب و اوایل صبح با پرسه زدن در خیابان ها و کوچه های خلوت ، خودروهای فاقد تجهیزات ایمنی و یا مدل پایین را شناسایی کرده و يکي از آن ها نگهباني داده و نفر دوم با تخريب قفل خودرو اقدام به باز کردن در خودرو و سرقت محتویات داخل  یا تجهیزات آن ها می کردند .

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان گفت : متهمان تحویل مراجع قضائی و از آن جا با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون