نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/5      10:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:101


نسخه چاپی
اجرای طرح رمضان الکریم؛ ضامن توفيقات یگان های ویژه ناجا
گروه ناجا_فرمانده یگان های ویژه ناجا، اجرای طرح رمضان الکریم را ضامن توفيقات بیشتر پليس در ارتقاء امنیت و آرامش جامعه دانست وگفت: اجرای طرح رمضان الکریم گامی موثربرای تقویت رویکرد اجتماعی یگان های ویژه ناجا است.

 

 

سردار"حسن کرمی"در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: ارتقاء منزلت اجتماعي پليس در سايه خدمت به مردم است و رفتار شايسته کارکنان در خدمت رسانی به مردم باعث کسب عزت برای نیروی انتظامی مي شود.

وی طرح رمضان الکریم را نمونه ای از آتش به اختیار در عرصه فرهنگی ـ اجتماعی در راستای تحقق  منویات مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: همگان بايد نسبت به مشکلات جامعه حساس بوده و هر يك به وظايف ذاتي خود در راستاي حل مشكلات ديگران،توجه داشته باشند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا،در ادامه اجرای طرح "رمضان الکریم"را ضامن توفيقات پليس در ارتقاء امنیت و آرامش جامعه دانست و خاطر نشان کرد :برنامه یگان ویژه برای ارتقاء امنيت اجتماعي پلیس؛"جلب و جذب"همکاري مردم در سطوح مختلف است و در ساليان اخير گرايش به اين رويكرد،تعالي سازماني و افزايش رضايت مردمی را به همراه داشته که عملیات "مردم یاری" در کمک به سیل زدگان،اربعین حسینی(ع)،اردوهای جهادی و...  نمونه هایی ازچهره مثبت و یار مهربان پلیس ویژه در بین آحاد جامعه است.

سردار کرمی تأکید کرد:رویکرد اجتماعی و حسن اعتماد مردم به پلیس نقطه قوت نیروی انتظامی در مأموریت های محوله بوده و باید از این فرصت برای مردمی کردن امنیت نهایت بهره را برده و از یگان های ویژه ناجا به عنوان پلیس ولایی ،مردمی و انقلابی همراه با اقتدار اقدام کرد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد:طرح رمضان الکریم یگان های ویژه ناجا با اقداماتی همچون برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی از مردم مومن و روزه دار در اماکن پرتردد شهر های کشور،سرکشی و کمک رسانی مادی و معنوی به خانواده های نیازمند،عیادت  از بیماران صعب العلاج،شرکت مستمر در مراسمات فرهنگی و معنوی پایگاه ها و مساجد در این ماه مبارک و.... است.

سردار کرمی یاد آور شد :  اجرای چنین طرح هایی ضمن بهره برداری معنوی همه کارکنان از فیوضات ماه مبارک رمضان؛رویکرد اجتماعی و عملیات روانی موثری را به منظور افزایش سطح تعاملات بیش از پیش بین یگان های ویژه و مردم و نهادهای دیگر به منظور انجام بهینه ماموریت ها به همراه خواهد داشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اجرای این طرح تا  پایان  ماه مبارک رمضان در سراسر کشور ادامه خواهد داشت و بی شک این رویکرد برگ زرین دیگری در کارنامه پلیس است.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون