نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/5      11:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:227


نسخه چاپی
کشف 105کیلو تریاک از "وانت نیسان"
گروه استان ها– کهگیلویه و بویراحمد– فرمانده انتظامی استان گفت:105 کیلو تریاک در عملیات مشترک مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان کشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مهدی انصاری" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان کهگیلویه و بویراحمد با اشراف کامل بر رفتار‌های مجرمانه سوداگران مرگ، از انتقال یک محموله مواد مخدر از یکی از استان های جنوبی کشور به مقصد یکی از استان های مرکزی کشور مطلع شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: مأموران با هماهنگی قضائی و تعامل پلیس استان اصفهان حین کنترل خودروهای عبوری در محور ورودی استان اصفهان خودرو وانت نیسان مظنون  به حمل مواد را شناسایی و متوقف کردند.

انصاری با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو 105 کیلو  تریاک کشف شد خاطرنشان کرد: راننده دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از اقدام، همکاری و تعامل به موقع مأموران پلیس استان اصفهان با تاکید بر تشدید برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای پلیس با سوداگران مرگ و باند‌های قاچاق مواد مخدر از عموم مردم خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون