نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/5      13:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:197


نسخه چاپی
برون‌سپاری خدمات انتظامی در دستور کار پلیس قرار دارد
گروه ناجا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به کارکرد کلانتری ها و پاسگاه ها در ارتقای احساس امنیت از ابعاد مختلف گفت: برون‌سپاری خدمات انتظامی در دستور کار پلیس قرار دارد و مطالعات لازم برای تحقق این مهم در دست انجام است .
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در جلسه اندیشه ورزی برون سپاری خدمات انتظامی پلیس ضمن آرزوی قبولی طاعات هموطنان در ماه پر فضیلت رمضان و تسلیت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) گفت: بر هیچ کسی پوشیده نیست که کسب رضایت مخلوق موجب کسب رضایت پروردگار متعال است.

وی افزود: رسالت اصلی پلیس خدمت صادقانه و دلسوزانه با حفظ کرامت شهروندان در راستای تامین نظم و آرامش است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به لزوم اجرای هرچه بهتر قانون در کلانتری ها و پاسگاه ها گفت: قانون، فصل الخطاب نیروی انتظامی و پایبندی به اجرای آن در کلانتری ها و پاسگاه ها از اولویت های پلیس پیشگیری ناجا است.

وی افزود: شورای عالی تحول کلانتری ها و پاسگاه های نیروی انتظامی رعایت حقوق شهروندی در کلانتری ها و پاسگاه ها و حقوق متهمان را باور دارد و برای تحقق آن از همه ظرفیت ها خصوصا فناوری های نوین استفاده می کند.

سردار شرفی با اشاره به راه اندازی سامانه الکترونیکی رخدادهای انتظامی در کلانتری ها و پاسگاه ها عنوان کرد: پلیس پیشگیری در راستای نظارت بر رعایت حقوق شهروندی در کلانتری ها و ماموریت های انتظامی اقدام به راه اندازی و تجهیز سامانه الکترونیکی رخدادهای انتظامی در کلانتری ها کرده است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا افزود: همچنین برای کاهش هزینه های مادی و معنوی مردم و سازمان و افزایش توان خدمت رسانی کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی و آسان سازی بازخوردگیری در صدد برون سپاری بخشی از خدمات انتظامی هستیم.

وی اظهار داشت: با توجه به تجارب موفق دفاتر پلیس به علاوه 10 و موسسات خدماتی مراقبتی که توانسته اند در کسب رضایت مردم دستاورد های خوبی کسب کنند برون سپاری خدمات انتظامی در دستور کار پلیس قرار دارد و مطالعات لازم برای تحقق این مهم در دست انجام است .

سردار شرفی یادآور شد: ماموریت اصلی شورای عالی تحول کلانتری ها و پاسگاه های نیروی انتظامی ایجاد تغییر و تحول محسوس و ملموس در حوزه کلانتری ها‌ و پاسگاه‌ها با بهره مندی از زیر ساخت های مناسب فناوری های نوین برای هوشمند سازی این رده هاست و موفقیت در این زمینه نیازمند نگاه ویژه مسئولان برای تامین نیروی انسانی مجرب و ملزومات پلیس است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس پیشگیری بزرگترین رده تخصصی در میان سایر رده های نیروی انتظامی است و عمده فعالیت این نیرو و بازتاب رفتاری این مجموعه بزرگ در عملکرد کارکنان حوزه پیشگیری خلاصه می شود که می طلبد دستگاه های سیاستگذار با همتی مضاعف در راستای تقویت آن برآمده و با تخصیص امکانات گامی موثر در جهت تامین نیازها برداشته شود.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون